O nas

PARK PROJECTS GROUP

jest częścią międzynarodowej organizacji, która działa na polskim rynku od 1999 roku. Grupa koncentruje się na wysokiej jakości projektach deweloperskich, takich jak wielkomieszkaniowe zespoły apartamentowe, obiekty komercyjno-biurowe oraz centra medyczne.

Park Projects Group realizuje swoje projekty począwszy od pierwszego szkicu, poprzez profesjonalne zarządzanie i nadzór nad projektami, aż po facility management.

Park Projects Group koncentruje się na unikatowych projektach, nowoczesnej architekturze oraz funkcjonalności projektowanej przestrzeni. Naszym założeniem jest spełnianie indywidualnych oczekiwań naszych klientów, będące efektem szczegółowej analizy ich potrzeb. Projektowanie jest wynikiem drobiazgowych badań oczekiwań klientów, zebranej wiedzy i uzyskanych doświadczeń.

Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy najwyższej jakości materiały budowlane. Dzięki wysokim wymaganiom, jakie firma stawia sobie i swoim kontrahentom wierzymy, że nasze działania na deweloperskim rynku nieruchomości spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Grupa jest zaangażowana w proces nabywania nieruchomości gruntowych i budynkowych w najlepszych lokalizacjach Warszawy, realizowania projektów deweloperskich oraz centrów medycznych.